Filary prawidłowego samopoczucia

Umieszczono w kategoriach: News Tagi ,

Otylia Jędrzejczak… Mistrzyni Olimpijska, Świata, Europy i Polski w pływaniu. Dziś Prezes Fundacji Otylii Jędrzejczak, Polskiego Związku Pływackiego oraz Polskiego stowarzyszenia sportu kobiet. Niedawno wybrana również do władz europejskiej (LEN) oraz światowej federacji pływackiej (FINA) .

Chodząca legenda, prawdziwy autorytet i wzór do naśladowania !

Kreatywna kobieta sukcesu, pomysłodawczyni i realizatorka takich projektów jak:

Autorka wielu wartościowych koncepcji szerzących świadomość społeczeństwa, w kwestii wysiłku fizycznego, zdrowia psychicznego i pozytywnego myślenia. Otwarta, wyrozumiała i wrażliwa. Z wielką empatią wysłuchuje każdej historii młodego sportowca borykającego się, ze znanymi jej problemami. Wspiera młode kobiety wchodzące w dorosłość. Walczy o zmianę poglądów na temat postrzegania kobiet i wszelkich tematów tabu. Dba o ich samoocenę, wiarę we własne możliwości. Przypomina im przy każdym spotkaniu, że są piękne, ważne i wartościowe. Podkreśla, że warto być sobą niezależnie od środowiska i docierających do nas opinii o różnym zabarwieniu.

Organizuje wykłady, warsztaty i spotkania ze specjalistami by podnieść ich komfort życia. Pokazuje, że każda z nich może zostać mistrzynią życia.

Na podstawie swojej historii i postawy pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te, do których słabo się przykładamy. Nieustannie szuka odpowiedzi na wielkie pytania i rozwiązań na uciążliwe problemy.

Uczy wszystkich, w każdym wieku … otwierać drzwi kluczem do sukcesu.

Jedyna Polska Mistrzyni Olimpijska w pływaniu-Otylia Jędrzejczak opowiada w wywiadzie o filarach prawidłowego funkcjonowania w każdej sferze życia. Przypomina o roli zdrowego żywienia, stawiania sobie celów i aktywności fizycznej !

Więcej wypowiedzi Mistrzyń znajdziecie poniżej 🙂