Otylia Swim Cup 2021 – Lublin

Wyobraźcie sobie, że najmłodsza zawodniczka startująca na zawodach Otylia Swim Cup miała niecałe 6 lat. Podobnie jak Otylia Jędrzejczak, która dokładnie w tym wieku zaczęła uczęszczać na lekcje pływania. Niewiele lat później na Igrzyskach w Atenach zdobyła swój pierwszy medal olimpijski. Zaskakujące dokąd może zaprowadzić nas ukochana pasja…

Fundacja Otylii Jędrzejczak kilkukrotnie, w każdym roku, stwarza setkom młodych pływaków możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej rywalizacji. Dzięki temu mogą oswoić się z atmosferą startową, rywalizacją a także zmierzyć się z towarzyszącym im stresem. Pokonać własne słabości, osiągnąć zamierzony cel a przede wszystkim świetnie się bawić !

Każdy uczestnik, który postanowił odwiedzić nas na obiekcie Aqua Lublin w maju 2021 roku miał również okazję osobiście poznać wspaniałą mistrzynię Olimpijską, zadać jej nurtujące pytania a nawet zdobyć autograf czy wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Zmotywowanych zawodników odwiedzili także:

Wspólnie z Otylią wręczali medale, nagrody i autografy. Chętnie wdawali się w dialogi z młodymi adeptami sportu, chcącymi poznać historie ich karier.

Każda zgłoszona osoba otrzymała worek oraz koszulkę z logo fundacji. Zaś najlepsi zawodnicy z każdego rocznika zostali nagrodzeni wyjątkowo praktycznymi gadżetami. Były to między innymi:

• torby,
  • stroje pływackie,
  • zestawy trx, rollery
  • gumy oporowe – usprawniające proces treningowy.

Wśród nagród pojawiły się także ciekawe gry planszowe stymulujące umysły naszych uczestników.

Otylia Jędrzejczak jako była zawodniczka, wyjątkowo dba, o stwarzanie młodym ludziom możliwości rozwoju w każdej sferze. Poprzez organizowanie tego typu wydarzeń zachęca do aktywności fizycznej, podnosi poziom pewności siebie i motywuje do działania. Daje również szansę na poznanie doświadczonych, utytułowanych sportowców. A co za tym idzie zaraża pasją i pomaga w znalezieniu inspirującego mentora. Zachęcamy was do wzięcia udziału w kolejnych edycjach Otylia Swim Cup !

Więcej tego typu relacji znajdziecie poniżej 🙂