Otylia Swim Tour 2023 Łomianki – galeria zdjęć

Otylia Swim Tour to projekt od lat organizowany przez Fundację Otylii Jędrzejczak. Jest to cykl jednodniowych warsztatów, które odbywają się w różnych miastach na terenie całego kraju. Skierowanych jest zarówno do młodych adeptów pływania, jak i ich rodziców oraz trenerów.

Otylia Swim Tour – młodzi adepci pływania

Głównymi uczestnikami Otylia Swim Tour są młodzi pływacy, którzy w trakcie warsztatów mają okazję rozwijać swoje umiejętności we wszystkich, czterech stylach pływackich. Zajęcia odbywają się zarówno na basenie, jak i na sali gimnastycznej.  Pozwala to na wszechstronny rozwój młodych sportowców. Podczas warsztatów dzieci otrzymują dużą dawkę motywacji ze strony trenerów oraz oczywiście najlepszej polskiej pływaczki – Otylii Jędrzejczak. Każdy uczestnik ma szansę zdobyć autograf, zrobić sobie zdjęcie oraz zadać dowolne pytanie mistrzyni olimpijskiej. Co stanowi niezwykłe doświadczenie i inspirację do dalszego rozwoju.

A co w tym czasie robią rodzice?

Ważnym elementem projektu  są także warsztaty dla rodziców, opiekunów i trenerów. Fundacja Otylii Jędrzejczak zdaje sobie sprawę z ogromnego wpływu, jaki mają rodzice oraz trenerzy na rozwijanie pasji dzieci. Warsztaty obejmują więc spotkania z psychologiem i dietetykiem sportowym. Opiekunowie dowiadują się, jak mogą wspierać swoje dzieci w osiąganiu celów sportowych oraz jak dbać o odpowiednie żywienie młodego sportowca. Dzięki temu mogą jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby swoich podopiecznych i być wsparciem, na ich drodze do sukcesu.  Trenerzy i nauczyciele są kluczowymi osobami w rozwoju młodych sportowców, spędzają z nimi wiele czasu i pełnią rolę wzorca do naśladowania. Dlatego w ramach Otylia Swim Tour doświadczeni trenerzy biorą udział w warsztatach jako prowadzący.

W wolnej chwili zajrzyjcie do artykułu na temat wysiłku fizycznego. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z minionego projektu ⬇️⬇️⬇️

« z 8 »