Rola kobiety w dzisiejszym świecie.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: News, SniadanieMistrzyn Tagi ,

  1. Czy sport jest ważny ?
  2. Czy powinien odgrywać ważną rolę w życiu każdego z nas ?
  3. Czym cechuje się „dzisiejsza” kobieta ?

Otylia Jędrzejczak wraz z innymi „mistrzyniami” od lat skrupulatnie pracuje nad zwiększeniem świadomości społeczeństwa w tej kwestii. Uczy jak zbudować i utrzymać pozytywną relację z wysiłkiem fizycznym. Jak żyć w zgodzie ze sobą i odnaleźć siłę do walki o marzenia ?

A przed wami krótki wywiad z Danutą Dmowską Andrzejuk i kilka słów o odważnych, zmotywowanych i wytrwałych kobietach w świecie sportu i nie tylko. 

Danuta Dmowska Andrzejuk:

  • polska szpadzistka
  • mistrzyni Europy
  • mistrzyni Świata
  • Minister sportu w latach 2019 – 2020

Jakie zadania stoją przed kobietą w świecie sportu ? Jak radzą sobie kobiety w dzisiejszej rzeczywistości, nieco zdominowanej przez mężczyzn ? 

Warto podkreślić jak ogromną siłę do walki noszą w sobie kobiety, biorąc pod uwagę sukcesy polskich sportsmenek, na arenach międzynarodowych. Kobieta zarówno w sporcie, jak i w życiu codziennym potrafi być odważna, ambitna, zdeterminowana i wytrwale dążyć do spełnienia marzeń. Nie straszne jej wymagające treningi czy nieprzespane noce. Nie zniechęcą jej żadne trudności czy przeciwności losu. Potrafi cieszyć się każdym dniem w drodze do osiągnięcia celu – bo sukcesy to nie tylko momenty chwały.

Jak mawia Otylia Jędrzejczak …

„porażka to przystanek w drodze do sukcesu”. 

Posłuchajcie co na ten temat mówią inne utytułowane sportsmenki !