Relacja zdjęciowa z projektu Mistrzynie w szkołach 2022 w Kołobrzegu

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: News Tagi
MWS Kołobrzeg

Dnia 14 czerwca, dokładnie 10 dni przed zakończeniem roku szkolnego, gościliśmy w popularnej nadmorskiej miejscowości o nazwie Kołobrzeg. Na projekcie zagościło 450 uczennic oraz 5 medalistek olimpijskich, wywodzących się z różnych dziedzin sportu.

To był bardzo aktywny wtorek… projekt rozpoczął się oczywiście od rejestracji uczestniczek. Każda z nich otrzymała koszulkę z logo projektu, niezbędną w czasie treningu ogólnorozwojowego, który odbył się zaraz po oficjalnym otwarciu. Zajęcia sportowe z użyciem gum treningowych przeprowadziła propagatorka zdrowego stylu życia – Klaudia Koźbiał. Nie zabrakło oczywiście naszych 5 wspaniałych – każda z mistrzyń dzielnie ćwiczyła z uczestniczkami, dzieląc się przy okazji wskazówkami, dotyczącymi poprawności ,wykonywanych ćwiczeń.

Link do pełnej galerii zdjęć -> tutaj

 

Po zakończeniu 1 bloku wydarzenia przyszedł czas na to, co uczestnicy lubią najbardziej czyli bliższe poznanie naszych mistrzyń. Każda z nich opowiedziała po krótce historie swoich zmagań od samego początku kariery oraz udzieliła odpowiedzi na pytania nurtujące uczennice. Zadbały również o podniesienie poczucia własnej wartości dziewczynek, zmotywowanie ich do działania oraz walki o spełnianie marzeń. Podkreślając przy tym wagę bycia sobą i życia zgodnie z własnymi zasadami.

*zdjęcia zostały wykonane przez @fot.pawelskraba

Zachęcamy was do prześledzenia inspirujących historii kobiet sukcesu, towarzyszących nam w czasie projektu:

  1. Otylia Jędrzejczak 
  2. Małgorzata Hołub-Kowalik
  3. Natalia Czerwonka
  4. Iga Baumgart – Witan

Relacja video już niebawem!