Otylia Swim Cup – Lublin 2022

Umieszczono w kategoriach: News Tagi ,

W dniach 23.04-24.04 2022 odbyła się pierwsza tegoroczna edycja zawodów Otylia Swim Cup. W zmaganiach wzięło udział  ponad 1000 uczestników. To zdecydowanie rekordowa liczba, zarówno w historii Fundacji Otylii Jędrzejczak, jak i obiektu Aqua Lublin.

Czy rywalizacją jest ważna ?

Rywalizacja towarzyszy nam w codziennym życiu od najmłodszych lat. Dlatego w każdym roku, stwarzamy młodym sportowcom możliwość oswajania się z atmosferą panującą w czasie profesjonalnych zawodów pływackich. Dzięki pojawianiu się na tego typu imprezach początkujący pływacy mają możliwość zaznajomienia się z zasadami fair play, poznania sposobów na radzenie sobie ze stresem przedstartowym, a także wypracowania nawyku dbania o niezbędną przy tym regenerację.

Popieracie filozofię Fundacji Otylii Jędrzejczak ?

Zgodnie z założeniami Fundacji  każdy zawodnik, trener oraz rodzic powinien być zauważony oraz doceniony za pracę jaką wkłada w osiągnięcie sukcesu swojego oraz podopiecznych. Dzięki współpracy z mistrzami różnych dziedzin sportowych oraz partnerami jesteśmy w stanie sprawić by zawody Otylia Swim Cup wyróżniały się znacznie w kalendarzu polskiego pływania.

Każdy zawodnik bez względu na wynik otrzymuje od nas pakiet startowy zawierający gadżety niezbędne w czasie codziennego treningu, a także o słodki poczęstunek  – pewnie wiecie o czym mowa ! Dajemy także możliwość osobistego poznania światowej sławy zawodników, wysłuchania ich historii motywujących często do dalszej walki o spełnianie marzeń.

Odpowiedni poziom motywacji zawodników !

Oferując praktyczne nagrody, gadżety z logo fundacji a co najważniejsze wysokiej klasy sprzęt sportowy jesteśmy w stanie zachęcić zawodników do wychodzenia ze strefy komfortu a co za tym idzie walki o poprawę własnych rekordów życiowych. Co oczywiście łatwo zaobserwować gołym okiem, śledząc zmagania uczestników.

Zespół Fundacji imienia najlepszej polskiej pływaczki w historii – Otylii Jędrzejczak dba o rozwój psychiczny oraz fizyczny młodego pokolenia. Uczy kultury, wzajemnego szacunku i zasad fair play. Pokazuje jak prawidłowo funkcjonować w świecie wyczynowego sportu, stwarza możliwości rozwoju i pozwala uczyć się od najlepszych. Zgadzacie się ?

Obejrzyjcie nagranie i sami przekonajcie się jak przebiegły zawody Otylia Swim Cup w Lublinie !