„Nie tylko o sporcie” – podcast

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: News
"Nie tylko o sporcie"

Jak wiecie celem zespołu Fundacji Otylii Jędrzejczak jest propagowanie zdrowego stylu życia, walka z otyłością, zmiana postaw życiowych młodego pokolenia. Poza projektami, odbywającymi się w czasie rzeczywistym, wykorzystują wiele narzędzi. Jednym z nich, jest kanał podcastowy o nazwie „Nie tylko o sporcie”.

„Nie tylko o sporcie”…

Podcast ten to nie tylko rozmowy na temat aktywności fizycznej, ale także o kwestiach związanych z dietą, psychiką oraz ogólną kondycją organizmu. W odcinkach oczywiście pojawia się sama Otylia Jędrzejczak, która dzieli się doświadczeniem jako sportowiec, trener i mentor. W każdym odcinku podcastu „Nie tylko o sporcie” słuchacze mogą usłyszeć rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach. Wśród gości pojawiają się zarówno osoby znane, jak i specjaliści z dziedziny zdrowia, żywienia oraz psychologii. Podcast jest doskonałym źródłem wiedzy i inspiracji dla osób które chcą poprawić swoje zdrowie, sylwetkę, podnieść poziom motywacji do działania czy też pewności siebie. Warto podkreślić, że można tam znaleźć wiele odpowiedzi na naprawdę różne pytania.

Czego można się spodziewać, zaglądając na kanał?

W jednym z odcinków Otylia, wraz z innymi gwiazdami sportu, rozmawiały z psychologiem. Tematem przewodnim było wprowadzanie zmian w swoim życiu oraz funkcjonowanie po zakończeniu kariery. Ekspert poruszył również tematy takie jak:

W innym natomiast odcinku, mistrzynie sportu rozmawiały z dietetykiem, który wyjaśnił, dlaczego dieta powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb organizmu i stylu życia, a nie bazować jedynie na modnych dietach. Podkreślone zostały także istotne elementy dotyczące żywienia młodego sportowca. Warto podkreślić, że w podcaście „Nie tylko o sporcie” znajdują się również odcinki poświęcone sprawom społecznym. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Kogo można się spodziewać, w odcinkach podcastu?

Najbardziej utytułowanych polskich sportsmenek z niemalże wszystkich dziedzin sportu. Lekkoatletyki, pływania, sportów zespołowych, łyżwiarstwa, wioślarstwa, kajakarstwa i nie tylko… Nie będziemy zdradzać szczegółów. Po prostu zajrzyj tutaj