Dziękujemy za udział w castingu Aquawave!

Umieszczono w kategoriach: News
Aquawave

Fajnie, że zdecydowaliście się na wzięcie udziału w walce o miano ambasadorów marki Aquawave i Fundacji Otylii Jędrzejczak! Teraz przed wami oczekiwanie… czas uzbroić się w cierpliwość. Wyniki nadejdą niebawem bo już na koniec września! Bardzo dziękujemy i do zobaczenia!

Przypominamy co jest to wygrania…

Tytuł ambasadora/ ambasadorki marki pływackiej Aquawave oraz Fundacjii Otylii Jędrzejczak

Dzięki temu, zyskasz możliwość promowania dyscypliny sportu jaką jest pływanie, w całym, naszym kraju! Oczywiście wspólnie z Otylią Jędrzejczak i innymi sportowcami.

Udział w sesji zdjęciowej, w towarzystwie Otylii Jędrzejczak

W umówiony dzień, o umówionej godzinie i w wyznaczonym dniu, wszyscy Ambasadorzy pojawią się przed obiektywem naszych kamer i aparatów fotograficznych. Po kilku godzinach pracy z naszymi specjalistami stworzymy zestaw setek, a może i tysięcy zdjęć, z których wybierzemy tych kilka najlepszych, które zobaczy cała Polska.

Voucher do sieci sklepów Martes Sport, o wartości 5000 zł

Nasi Ambasadorzy będą mogli zrealizować bon, nie tylko w celu zaopatrzenia się w sprzęt pływacki. Wiemy przecież, że wasz trening to nie tylko niecka basenowa. Jako reprezentanci naszej marki, będziecie mogli „szaleć” do woli, we wszystkich sklepach marki Martes Sport. To niezwykle ważne, aby zapewnić sobie najlepsze warunki oraz sprzęt do treningu.

Gadżety Fundacji

Zeszyty, bidony, bluzy, czepki i wiele innych. Gadżety naszej Fundacji są już dobrze znane i lubiane, w świecie pływackim. Nie obejdzie się więc, bez obdarowania was pokaźnym zestawem gadżetów, sygnowanych marką „Fundacja Otylii Jędrzejczak”.