Śniadanie Mistrzyń 2021 – Wielka Nieszawka

Fundacja Otylii Jędrzejczak Śniadanie Mistrzyń

Śniadanie Mistrzyń to projekt skierowany do kobiet w każdym wieku. Jego założeniem jest przede wszystkim zwiększanie świadomości w kwestiach dotyczących zdrowia psychicznego i fizycznego. W czasie wydarzenia uczestnicy mają okazję wysłuchać wykładu specjalisty z danej dziedziny, uczestniczyć w panelu dyskusyjnym z udziałem zaproszonych gości oraz wzięcia udziału w krótkiej aktywności fizycznej. Każda edycja projektu posiada wcześniej zaplanowany temat.

We wrześniu 2021 roku, w Wielkiej Nieszawce pod Toruniem rozmawialiśmy o budowaniu i utrzymywaniu relacji społecznych. Uznaliśmy ten temat za niezwykle istotny, szczególnie w czasach gdy zmuszeni jesteśmy przenieść życie do sieci.

Psycholog sportu – Beata Mieńkowska wyjaśniła uczestnikom dlaczego warto dbać o relacje z rówieśnikami, pracownikami i rodziną. Oczywiście o relacje istniejące w świecie rzeczywistym albowiem jest to ważny element w kontekście zdrowia psychicznego.

W czasie paneli dyskusyjnych swoimi spostrzeżeniami na temat istoty relacji w rodzinie, pracy czy drużynie podzieliły się zawodniczki wielu dziedzin sportowych. Oczywiście prawdziwa legenda pływania, mistrzyni olimpijska – Otylia Jędrzejczak.

A także wielokrotnie współpracujące z nami:

Każdy sportowiec i nie tylko przez całe życie mierzy się z umiejętnością budowania relacji międzyludzkich. Pewnie macie już za sobą masę niezbyt przyjemnych znajomości.

A może zbudowaliście już prawdziwe przyjaźnie, gotowe przetrwać wieczność ?

Nie sposób jednak pominąć fakt, że warto poznawać ludzi. Możemy się od nich bardzo wiele nauczyć. Mogą nas inspirować, motywować, uczyć… mogą też sprawić nam przykrość ale każda relacja to bardzo ważna lekcja.

Dlatego otwórzcie się na ludzi i dbajcie o tych, których macie u swego boku.

Wiecie jakie temat omawialiśmy w czasie Śniadania Mistrzyń w Staszowie i Zduńskiej Woli ? Sprawdźcie sami !