O PROGRAMIE

Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych w całym kraju. W każdym spotkaniu udział biorą młodzi adepci pływania, którzy przemieszczają się co najmniej dwoma stylami pływackimi (grzbietowy i dowolny). Warsztaty są skierowane także do rodziców i trenerów. Dla każdej z tych grup odbywają się zajęcia z odpowiednio sprofilowana wiedzą.

MŁODZI PŁYWACY

Młodzi adepci pływania biorą udział w zajęciach zarówno na pływalni jak i na sali gimnastycznej. Podczas całego dnia warsztatów dzieci otrzymują dużą dawkę motywacji.

RODZICE

Rodzic jest najważniejszym ogniwem w rozwoju pasji dziecka dlatego jego obecność podczas Otylia Swim Tour jest bardzo ważna. Warsztaty z psychologiem i dietetykiem są istotną częścią spotkań, dzięki którym rodzic jeszcze lepiej wie jak pomagać swojemu dziecku w osiąganiu celów.

TRENERZY

Trener/nauczyciel jak opiekun ma olbrzymi wpływ na rozwój młodego sportowca. Bywa tak, że spędza z dzieckiem wiele godzin. Bywa jego „drogowskazem” do celu i przyjacielem dlatego w Otylia Swim Tour chcemy by trener był częścią projektu.

Jeżeli reprezentują Państwo klub sportowy lub miasto, które chciałoby zorganizować Otylia Swim Tour razem z nami, zapraszamy do kontaktu. Prosimy o wypełnienie formularza - odezwiemy się.

.

ORGANIZATOR

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ

MIASTA PARTNERSKIE

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI