Nagrania z Otylia Swim Tour 2022 w Lubartowie

OST Lubartów

Minioną niedziele spędziliśmy bardzo aktywnie! Dwunastu trenerów, pani psycholog oraz pani dietetyk, wspólnie zadbali o rozwój fizyczny i psychiczny młodych sportowców oraz ich opiekunów.

W miejscowości Lubartów, dnia 8 maja odbyła się kolejna edycja projektu z serii Otylia Swim Tour. Ponad 100 sportowców miało okazję odbycia warsztatów pod okiem doświadczonych trenerów oraz byłych, utytułowanych zawodników.

Przeprowadzone zostały zajęcia w hali sportowej, z naciskiem na rozwój motoryczny oraz oczywiście trening w wodzie. W czasie którego, trenerzy skupiali się głównie na poprawie techniki, każdego stylu pływackiego. W czasie zajęć sportowych, rodzice mięli okazję wysłuchać wykładów dietetyczki – Natalii Główki oraz psycholog sportu – Beaty Mieńkowskiej.

Niezmiennie wszyscy otrzymali pakiety startowe zawierające sprzęt motywujący do dalszej walki o marzenia. Tym razem były to oczywiście koszulki z logotypem Fundacji Otylii Jędrzejczak, bidony od firmy HMS, ręczniki oraz czepki Aquawave z podpisem naszej mistrzyni Olimpijskiej.

W czasie każdego projektu organizowanego przez fundację, niezależnie od idei, najlepsza polska pływaczka – Otylia Jędrzejczak jest na wyciągnięcie ręki wszystkich uczestników. Można zadać jej dowolne pytanie, poprosić o autograf, zdjęcie a co najważniejsze wysłuchać motywacyjnego wystąpienia. Warto więc podkreślić, że spełniamy marzenia, dając początkującym sportowcom możliwość spędzenia dnia, z mistrzynią olimpijską w pływaniu. Ogromne prawa należą się oczywiście naszym wolontariuszom, którzy z maksymalnym zaangażowaniem wspomogli realizacje tego niesamowitego przedsięwzięcia!

Zachęcamy do obejrzenia relacji video z wydarzenia oraz osobistego wzięcia udziału w kolejnych decyzjach!