Mistrzynie w szkołach 2023 Zgierz – relacja video

Mistrzynie w szkołach to projekt od lat organizowany przez Fundację Otylii Jędrzejczak. Niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Potwierdza to fakt, że ponownie, w wydarzeniu udział wzięło aż 450 uczestniczek! Celem projektu jest przede wszystkim propagowanie zdrowego stylu życia i regularnej aktywności fizycznej.

Mistrzynie w szkołach, a jakie konkretnie?

Między innymi… pływaczki, lekkoatletki, siatkarki, koszykarki, wioślarki, kajakarki. Specjalistki – mistrzynie Polski, Europy, Świata, Igrzysk Olimpijskich. Czyli najbardziej utytułowane, polskie sportsmenki. Każda z nich przeszła tą trudną, wyboistą drogę do sukcesu. Teraz mogą inspirować, pomagać i wspierać młode kobiety, które zaczynają swoją drogę do spełniania marzeń.

Jestem sobą, jestem bella…

Czyli główne przesłanie towarzyszące prowadzącym, gościom oraz uczestniczkom wydarzenia. Otylia Jędrzejczak wielokrotnie powtarza swoje autorskie motto .. jesteśmy piękne, wyjątkowe, niepowtarzalne- jesteśmy sobą, jesteśmy bella. Motywując licealistki do działania, pomagając w podniesieniu pewności siebie i wiary we własne możliwości. To świetna okazja na rozmowę, prośbę o poradę i wysłuchanie doświadczeń. A przede wszystkim… uświadomienie sobie, że niezależnie od tego co chce w życiu osiągnąć, jestem w stanie to zrobić.  Żyjemy w czasach pełnych „hejtu”, w świecie, w którym stale jesteśmy wystawiani na ocenę innych. Dlatego właśnie warto powtarzać młodym ludziom, gdzie leży prawdziwa wartość człowieka. O to również, dbają gwiazdt pojawiające się na wydarzeniach Fundacjii Otylii Jędrzejczak.

Zobacz, kto gościł w czasie wydarzenia w Zgierzu! A w między czasie.. zajrzyj do badania potwierdzającego rolę wysiłku fizycznego w życiu człowieka.