Filmy z Otylia Swim CUP w Lublinie 2022

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: News Tagi

Ale się działo !

Otylia Swim Cup 2022 – pierwsza tegoroczna edycja zawodów odbyła się w Lublinie. Niezmiennie cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem. Śmiało możemy uznać to wydarzenie za tradycję, nie tylko wsród polskich klubów ale również u naszych sąsiadów.  

W rywalizacji udział wzięło 1100 młodych pływaków i pływaczek w wieku od 8 do 15 lat. Mięli możliwość startu na dystansach od 50 do 200 metrów – stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym oraz zmiennym. Dokonano podziału wiekowego na 6 kategorii, dbając o równe szanse dla każdego z uczestników.

Wszyscy młodzi sportowcy, pojawiający się na wydarzeniu zostają docenieni. Dostrzegamy ich zaangażowanie, wytrwałość i motywacje do walki o spełnienie marzeń. Dlatego właśnie każdy z nich otrzymuje pakiet startowy zawierający praktyczne gadżety, będące często wizytówką profesjonalnego sportowca. Nie zapominamy także o wysokiej temperaturze panującej na każdej pływalni, dlatego częstujemy naszych gości lodami od firmy koral, które niejednokrotnie cieszą się ogromną sławą!

Mamy nadzieję, że jesteście dumni ze swoich startów. Pamiętajcie, kolejna edycja odbędzie się jesienią, w Szczecinie! Sprawdźcie jak bawiliśmy się w Lublinie na Otylia Swim Cup !