Śniadanie Mistrzyń 2023 Wieluń – video

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: News Tagi
Śniadanie Mistrzyń

„Śniadanie mistrzyń” – sport jest kobietą” to autorski projekt Otylii Jędrzejczak. Mistrzyni olimpijska chce w nim pokazać, że aktywność fizyczna łączy pokolenia i nie ma bariery wiekowej.

Jak przebiega Śniadanie mistrzyń?

W czasie panelu dyskusyjnego wszystkie mistrzynie, wspólnie przedstawiają uczestnikom historie swoich życiowych doświadczeń i przebieg karier sportowych. Dbają tym samym o zmianę sposobu postrzegania trudności i przeszkód na drodze do celu. Podkreślają wartość jaką niesie za sobą dbanie zarówno o kondycję psychiczna, jak i fizyczną. Program wydarzenia zawiera także wystąpienie specjalisty, dotyczące tematu przewodniego oraz panel treningowy.

Jak sobie pomóc?

Każdy, nie tylko doświadczony sportowiec na codzień zmaga się z różnymi przeszkodami. Wiemy, że nie tylko uczestnicy wydarzeń takich jak Śniadanie Mistrzyń, potrzebują wsparcia, dlatego właśnie jakiś czas temu, wspólnie z doświadczonymi psycholożkami, przygotowaliśmy kurs na ten temat. Znajdziesz tam wiele cennych informacji i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Kurs zawiera w sobie aż 12 krótkich nagrań na temat:

  • właściwego nastawienia
  • motywacji
  • wiary we własne możliwości
  • chwil zwątpienia
  • stresu przedstartowego

Pamiętaj, że warto dbać zarówno o swoją kondycję psychiczną jak i fizyczną. Jeśli chcesz osiągnąć swój cel, z pewnością powinieneś zaufać osobom doświadczonym w tym temacie. Warto podnosić swoją wiedzę w tych dziedzinach. Na prawdę możesz poradzić sobie z momentami zwątpienia, brakiem motywacji i siły do walki o spełnienie marzeń. W związku z tym, warto korzystać z dostępnych źródeł. Z pewnością poczujesz się lepiej. Pamiętaj, że prawie każdy sportowiec miewa gorsze momenty.  Jest jednak w stanie jest przezwyciężyć. Bezsprzecznie istnieją więc na to sposoby.

Kurs znajdziesz tutaj! Jeśli szukasz inspiracji do treningu, zajrzyj do naszej bazy!