Otylia Swim Tour 2024 Zgierz – galeria zdjęć

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: News Tagi

Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów pływackich, skierowanych do młodych adeptów pływania z całej polski.  Wydarzenie, gromadzi 120 młodych pływaków, ich rodziców, opiekunów oraz trenerów.

Otylia Swim tour – przebieg projektu

Podczas intensywnego dnia, uczestnicy warsztatów mają szansę na wszechstronny rozwój pod okiem wykwalifikowanych trenerów i specjalistów, wywodzących się z różnych dziedzin sportu. Kładą oni nacisk na poprawę techniki, szybkości, zwinności i koordynacji, zarówno w wodzie, jak i na lądzie. Uczestnicy biorą udział w treningu w wodzie oraz na sali w podziale na grupy. Po obiedzie oraz wykładzie Pani Otylii Jędrzejczak następuje zmiana.

Projekt zawiera w swoim programie również cenne wykłady dla dorosłych. W tym Pani psycholog sportu oraz Pani dietetyk sportu. Oczywiście wydarzenie nie byłoby takie same, gdyby nie spotkanie z Otylią Jędrzejczak, ikoną polskiego pływania. Dostarcza ono uczestnikom dodatkowej inspiracji i motywacji do dalszego rozwoju.

Co zyskują uczestnicy?

Warsztaty to nie tylko czas na praktyczną naukę i trening, ale okazja do zrozumienia, jak ważne jest wsparcie rodziców i trenerów w kształtowaniu młodych talentów. A zajęcia praktyczne na basenie i ćwiczenia na sali gimnastycznej pozwalają na kompleksowe podejście do treningu pływackiego. Otylia Swim Tour to zatem nie tylko techniczne doskonalenie umiejętności pływackich, ale kompleksowe podejście do rozwoju młodych sportowców, zapewniające im narzędzia do pracy nad sobą, inspirację do dążenia do celów i budowanie silnej relacji z pasją do pływania. Projekt ten stanowi inspirujące doświadczenie, które ma na celu nie tylko rozwój sportowy, ale również wspieranie młodzieży w dążeniu do osiągnięcia swoich marzeń.

To nie tylko cykl warsztatów pływackich, ale również inspirujące doświadczenie, które umożliwia młodym adeptom pływania, rozwijanie swojego talentu, zdobywanie wiedzy od ekspertów i nawiązywanie cennych relacji. TUTAJ znajdziesz bazę ćwiczeń do wykonania w wodzie i na lądzie. Oczywiście zostały one przygotowane przez trenerów OST. A jeśli Ty lub Twoi podopieczni zmagają się ze stresem, brakiem motywacji lub mają trudności w zbilansowaniu diety zajrzyj TU.

« z 8 »