Otylia Swim Cup 2023 Kalisz – relacja video

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: News Tagi
Otylia Swim Cup

Zawody Otylia Swim Cup cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Śmiało możemy uznać to wydarzenie za tradycję, nie tylko wsród polskich klubów ale również wśród naszych sąsiadów.

Nasze zawody to już zdecydowanie tradycja, wielu trenerów oraz zawodników przyznaje, że uwzględnia tę imprezę planując całoroczne działania. Nie są to przeciętne zawody… uczestnicy mają okazję spotkać najlepszą polską pływaczkę –
Otylię Jędrzejczak i zdobyć wspaniałe nagrody w postaci sprzętu sportowego.

Czy rywalizacją jest ważna ? 

Rywalizacja towarzyszy nam w codziennym życiu od najmłodszych lat. Dlatego w każdym roku, stwarzamy młodym sportowcom możliwość oswajania się z atmosferą panującą w czasie profesjonalnych zawodów pływackich. Dzięki pojawianiu się na tego typu imprezach początkujący pływacy mają możliwość zaznajomienia się z zasadami fair play, poznania sposobów na radzenie sobie ze stresem przedstartowym, a także wypracowania nawyku dbania o niezbędną przy tym regenerację.

Co zyskują młodzi sportowcy, rywalizujący w czasie takich imprez, jak Otylia Swim Cup?

Wszyscy młodzi sportowcy, pojawiający się na wydarzeniu zostają docenieni. Dostrzegamy ich zaangażowanie, wytrwałość i motywacje do walki o spełnienie marzeń. Dlatego właśnie każdy z nich otrzymuje pakiet startowy zawierający praktyczne gadżety, będące często wizytówką profesjonalnego sportowca. Ale co ważniejsze, mają szansę zdobyć niezwykle cenne umiejętności:

  • budują dobrą relację ze stresem
  • uczą się nad nim panować
  • oswajają się z atmosferą zawodów
  • poznają sposoby regeneracji
  • kształtują wewnętrzną motywacje
  • i nie tylko…

W wolnej chwili możesz również zajrzeć do darmowego kursu z dietetyki i psychologii – to z pewnością pomoże Ci w przygotowaniu do startów. Albo.. zadbać o przygotowanie motoryczne.