Zostań ambasadorem Aquawave i Fundacjii Otylii

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: News
Aquawave

Marka Aquawave, we współpracy z Fundacją Otylii Jędrzejczak, postanowiła stworzyć program, wspierający rozwój młodych pływaków i pływaczek. Do wygrania wspaniałe nagrody!

Regulamin konkursu

W programie mogą wziąć udział pływacy, w przedziale wiekowym 13-15 lat. Aby dołączyć do konkursu konieczne jest:

  • znalezienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej,
  • pobranie wszystkich, zawartych w nim dokumentów,
  • zeskanowanie dokumentów i umieszczenie w odpowiednim miejscu,
  • wypełnienie formularza,
  • przesłanie do nas 🙂

Nagrody od Aquawave oraz Fundacjii Otylii

Tytuł ambasadora/ ambasadorki marki pływackiej Aquawave oraz Fundacjii Otylii Jędrzejczak 

Dzięki temu, zyskasz możliwość promowania dyscypliny sportu jaką jest pływanie, w całym, naszym kraju! Oczywiście wspólnie z Otylią Jędrzejczak i innymi sportowcami.

Udział w sesji zdjęciowej, w towarzystwie Otylii Jędrzejczak

W umówiony dzień, o umówionej godzinie i w wyznaczonym dniu, wszyscy Ambasadorzy pojawią się przed obiektywem naszych kamer i aparatów fotograficznych. Po kilku godzinach pracy z naszymi specjalistami stworzymy zestaw setek, a może i tysięcy zdjęć, z których wybierzemy tych kilka najlepszych, które zobaczy cała Polska.

Voucher do sieci sklepów Martes Sport, o wartości 5000 zł

Nasi Ambasadorzy będą mogli zrealizować bon, nie tylko w celu zaopatrzenia się w sprzęt pływacki. Wiemy przecież, że wasz trening to nie tylko niecka basenowa. Jako reprezentanci naszej marki, będziecie mogli "szaleć" do woli, we wszystkich sklepach marki Martes Sport. To niezwykle ważne, aby zapewnić sobie najlepsze warunki oraz sprzęt do treningu.

Gadżety Fundacji

Zeszyty, bidony, bluzy, czepki i wiele innych. Gadżety naszej Fundacji są już dobrze znane i lubiane, w świecie pływackim. Nie obejdzie się więc, bez obdarowania was pokaźnym zestawem gadżetów, sygnowanych marką "Fundacja Otylii Jędrzejczak".

Powodzenia!